Приєднуйтесь до доброчинної акції «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ»

Дата: 05.09.2019 12:19

Бібліотеки завжди допомагали своїм читачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ і, взагалі, знайти відповіді на всі питання. Сьогодні час допомогти бібліотекам!
До Всеукраїнського дня бібліотек відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради проводить доброчинну акцію «ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ».
Тальнівська центральна бібліотека прийме літературу і буде дуже вдячна всім, хто з розумінням поставиться до проблеми поповнення книжкових фондів. Якщо ви маєте вдома книги, які вже прочитали і не користуєтеся ними – подаруйте їх нашій бібліотеці!
Давайте приєднаємося до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Книги стануть доступні нашим читачам! Ми впевнені, якщо цю добру справу зробить кожен, поповниться бібліотечний фонд, а подаровані книги прочитають інші!

Долучайтеся до акції, яка триватиме з 09 до 30 вересня 2019 року!
Книги приймаються в Тальнівській центральній бібліотеці (м. Тальне, вул. Соборна, 49)