Оголошуємо конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 05.09.2019 12:36

Відділ освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради оголошує конкурс на заміщення 2-х вакантних посад:

• директора Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія» Тальнівської міської ради Тальнівського району Черкаської області (юридична адреса: вулиця Небесної Сотні, 15, м. Тальне, Черкаська область, 20401);
  • директора закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Світлячок» Тальнівської міської ради Черкаської області (юридична адреса: вулиця Вільних козаків, 83, м. Тальне, Черкаська область, 20401).

Загальні вимоги до Претендента:

• посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • посаду керівника закладу дошкільної освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче бакалавра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;

Умови оплати праці: Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій галузей бюджетної сфери»; наказу МОН від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Претендент, який бере участь у конкурсі, упродовж 20 календарних днів із моменту розміщення Оголошення подає такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • Автобіографію та/або резюме (за вибором Претендента);
  • Копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • Копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста)»;
  • Копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • Довідку про відсутність судимості;
  • Мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • Медичну довідку про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України;
  • Документи, які на думку Претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.

Документи приймаються у відділі освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 30 Б, кабінет № 401. Довідки за телефоном: 3-25-35.

Місце та етапи проведення конкурсного відбору: Конкурс проводитиметься за адресою: Тальнівська міська рада (вулиця Соборна, 30 Б, м. Тальне, Черкаська область, 20401, кабінет 215). Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.