З Днем захисника України та Днем українського козацтва!

Дата: 14.10.2019 08:00

Шановні жителі громади! Вітаю всіх вас із Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Це справжнє свято мужності й самовідданості. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
Цього дня ми віддаємо данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив і зараз боронить українську землю. Згадуємо і бережемо світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя у боротьбі за мир, спокій та незалежність нашої держави. Перед захисниками ми схиляємо голови, у них ми вчимося любити Батьківщину.
Ми сильна нація, волелюбний народ і будь-який ворог, який прийде на нашу землю, буде поборений.
Cердечно бажаю всім щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці, яка вважалася заступницею славного війська козацького та всього українського люду.
З повагою,
в.о.міського голови