Білоцерківський університет запрошує на Ярмарок!

Дата: 23.10.2019 16:46

Білоцерківський національний аграрний університет 21 листопада 2019 року запрошує роботодавців взяти участь у Ярмарку вакансій  за спеціальностями: агрономія, Садово-паркове господарство, Геодезія та землеустрій, Ветеринарна медицина, Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза, Технологія виробництва і переробки продукції  тваринництва, Харчові технології, Екологія, Водні біоресурси та аквакультура, Фінанси, банківська справа та страхування, Облік і оподаткування, Економіка, Менеджмент, Публічне управління та адміністрування, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Місце проведення: Білоцерківський національний аграрний  університет , пл.Соборна 8/1. Час проведення: з 10.00до 16.00.

Для підтвердження участі у заході просимо повідомити до 01.11.2019 року у Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти та виховної роботи університету.

Контактна особа: Ліскович Володимир Андрійович.

Ел.пошта: pratcevlashtyvanna@gmail.com

Моб.: 067 472 66 96