З Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2019 08:00

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Сердечно вітаю вас усіх із професійним святом!
Ви присвятили себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу, ви формуєте в людині почуття прекрасного та надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури.
Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуючи  велич нашого краю,  своєю плідною творчою  працею та силою духу  звеличуєте рідну Україну!
Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.
Тож бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури, шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї та перетворювати задумане в шедеври!
А в особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя, мир та здійснюються найзаповітніші мрії.
Зі святом!

З повагою,