Оголошення щодо проведення бухгалтерських семінарів

Дата: 11.11.2019 17:33

Управління державної казначейської служби України у Тальнівському районі Черкаської області повідомляє, що в рамках реалізації завдань Стратегії модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року та пп.2 п.4 Плану заходів, схваленого розпорядженням КМУ від 20.06.2018 №437-р «Про схвалення Стратегії модернізації системи бухгалтерського обліку та фінансової звітності в державному секторі на період до 2025 року», ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» спільно з ГО «Спілкою автомати-заторів бізнесу» на виконання поставлених завдань та здійснення роз’яснювальної роботи заплановано проведення бухгалтерських семінарів-практикумів для бюджетних організацій.

У м. Черкаси семінар-практикум відбудеться 18 листопада 2019 року на тему: «Всі важливі заходи та нововведення з урахуванням останніх змін в бухгалтерському обліку та звітності. Правове регулювання здійснення держзакупівель на 2019-2020рр.».

Час та місце проведення - 10:30 -15:00 (реєстрація з 09:30), м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 8 (Черкаська обласна наукова бібліотека ім. Т.Шевченка).

Відповідальна за проведення семінару-практикуму: Світлана Собко, тел. (096) 477-23-00.