Оголошуємо конкурс на краще новорічне оформлення!

Дата: 25.11.2019 12:46

До уваги юридичних та фізичних осіб громади! Відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради оголошує конкурс на краще новорічне оформлення!

Об’єктами новорічного декорування будуть  вітрини об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів та установ, вікна та балкони будинків Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади до новорічних та різдвяних свят.

Переможці визначатимуться за номінаціями:

- краще світлове і декоративно-художнє оздоблення з новорічної тематики вітрин, вікон, вхідних зон,балконів будинків, прилеглих територій;

- краще внутрішнє декоративно-художнє оздоблення підприємства (торгові зали, салони, робочі місця і т.д.) з новорічної тематики;

- краще комплексне святкове оформлення підприємства, закладів та установ.

Інформація щодо подачі заявок з відповідними пакетами документів – у Положенні, що додається.

Заявки приймаються до 25 грудня, за довідками звертатись за телефоном: 097-73-55-865, Піддубна Ольга Григорівна.

Давайте зробимо нашу громаду святковою разом!