Запрошуємо до столиці на святкування новорічних та різдвяних свят!

Дата: 24.12.2019 10:03

Столиця України  до 19.01.2020 радо прийме гостей міста на святкуванні новорічних та різдвяних свят в українських традиціях в рамках перехресної промоції між містами України.

Цього року організовано локації проведення новорічних свят в місті Києві, а саме: на Софійській площі, Контрактовій площі, Володимирському проїзді, парку ім. Т. Шевченка, арки Дружби народів та на Співочому полі.

На час свят буде встановлений та функціонуватиме різдвяний будиночок (туристично-інформаційний центр) на Софійській площі з метою поширення інформації про туристичні продукти міста.

Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації проводиться відповідна рекламна кампанія в аеропортах України (мм. Київ, Харків, Львів та Одеса) та в аероекспресі Київ – Бориспіль – Київ, з метою забезпечення показу промо роликів про туристичну привабливість міста Києва з метою розповсюдження інформації як для внутрішніх та іноземних туристів.

Програма новорічних і різдвяних свят додається.