Привітання з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2019 15:55

Шановні земляки! Від усього серця радий вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Сьогодні в останній день 2019 року звертаюсь зі словами вдячності до кожного, хто сумлінною працею звеличує нашу Тальнівську об’єднану територіальну громаду, примножує її матеріальні і духовні багатства, піклується про спільний добробут. Нехай 2020 рік виправдає ваші надії і прагнення, стане для всіх роком добрих змін, втіленням найкращих сподівань.

Новий рік і Різдво - традиційно родинні свята. Бажаю, щоб вони стали початком ще однієї сторінки життя кожного з нас, яка буде щедрою на добрі справи та здобутки.

Нехай у святкову ніч звучать найкращі побажання, а новорічне диво стане частиною нашого доброго настрою на увесь рік.

Побажаймо один одному любові та віри, подаруймо тепло сердець, увагу і турботу рідним і близьким.

Нехай Різдвяна зоря об'єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки.

Миру всім нам, злагоди та процвітання!

Щиро ваш –

в.о.міського голови