Увага! Важливе оголошення!

Дата: 28.09.2019 15:06

Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 20.06.2019 № 82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів» Національним банком України прийняте рішення про вилучення з 01 жовтня 2019 року з готівкового обігу монет номіналами 1,2 та 5 копійок.

Отже, з 01 жовтня 2019 року такі монети перестають бути засобом платежу під час здійснення розрахунків готівкою.

Крім того, в вищезгаданій постанові йдеться про те, що з цієї дати розпочнеться вилучення з готівкового обігу і монет номіналом 25 копійок, які перебуватимуть в обігу до прийняття окремого рішення Правління Національного банку України про їх вилучення.

До 30 вересня наступного року включно монети номіналами 1, 2 та 5 копійок можна буде обміняти в усіх відділеннях українських банків, упродовж трьох років з дати вилучення з обігу — до 30 вересня 2022 року включно — у Національному банку та уповноважених банках (Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзенбанк Аваль).