Управління у справах сім'ї, солоді та спорту Черкаської ОДА оголошує конкурс проектних пропозицій

Дата: 03.01.2020 16:02

Відповідно до статті 14, 15 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в України” та з метою підтримки громадської активності молоді, створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА розпочинає конкурсний відбір проектних пропозицій від громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів для включення їх до календарного плану управління на 2020 рік та подальшої фінансової підтримки протягом року.

Відбір пропозицій відбуватиметься за такими пріоритетами діяльності управління:

1) формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання молоді, популяризація української культури і народних традицій, усвідомлення національної своєрідності;

2) популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;

3) набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти (розвиток неформальної освіти);

4) створення умов для працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді);

5) забезпечення партнерської підтримки молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб;

6) заходи з протидії торгівлі людьми, у тому числі приурочені до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, Європейського дня боротьби з торгівлею людьми;

7) заходи з забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;

8) заходи з попередження насильства в сім’ї, у тому числі в рамках обласної акції ,,16 днів проти насильства“;

9) заходи з підтримки сім’ї та пропаганди традиційних сімейних цінностей;

10) розвиток та підтримка молодіжного лідерства та компетенції молодих людей для реалізації молодіжної політики в області.

При цьому слід звернути увагу на додаткові критерії оцінювання проектних пропозицій:

- реалізація проектів на території області;

- результативність;

- залучення молоді на етапах підготовки та реалізації проекту (в тому числі молоді з числа внутрішньо переміщених осіб).

- мінімум 75% учасників запланованого заходу повинні бути розподілені в рівномірній пропорції представники районів області, згідно списку учасників.

Максимальна сума проекту – 12 000 грн. Термін подання пропозицій: до 10 січня 2020 року. Пропозиції подаються у паперовому та електронному варіанті до управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Пастерівська, 102, 2-й поверх, каб. 206 та на електронну адресу molod.oblast@gmail.com у 3х примірниках. Контактні телефони: 063-352-76-91, 096-018-44-83.

Проекти пропозицій подаються з ретельним обґрунтуванням кошторису витрат.

Звертаємо Вашу увагу на те, що проекти всеукраїнського рівня розглядатися не будуть. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту залишає за собою право коригувати фінансування проектів переможців. Контактний номер телефону: (0 472) 63 85 59 Пакет документів для заповнення за посиланням: https://drive.google.com/file/d/19LfU0p9SSxLq50-i74LiduSsbR3BKtCy/view?usp=sharing