Шановні земляки!

Дата: 22.01.2020 08:27

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як визначна дата - День Соборності. Це свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Воля українців, потяг до єдності, свободи і справедливості творять нашу історію та змінюють наше майбутнє.

Сьогодення свідчить, що соборність уже глибоко пройшла через серця і душі українців, ми відчуваємо себе єдиним народом, який на своїй землі будує власний український дім.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя нашого народу.

Єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків, у єдності – наша сила! Миру всім вам і Божої Благодаті!