Привітали з 90-літтям!

Дата: 28.02.2020 19:48

90-ту річницю з дня свого народження святкувала 27 лютого  уродженка села Кам’янече та протягом більше ніж півстоліття жителька села Здобуток Концебовська Єфросинія Миколаївна.

Проживши мало не століття, сільська жінка-трудівниця зазнала різних часів; на її долю припали і труднощі воєнних років, і голодне дитинство, і довгі важкі сільські будні.

З ранніх років до виходу на пенсію працювала у рільничих бригадах місцевих колгоспів за місцем проживання; разом із чоловіком виростили двох дітей, які подарували 5 онуків, а онуки – 4 правнуків.

Любила і любить українську пісню, різнобарвні розмаїті квіти, якими прикрашала власне подвір’я та помешкання.

У святковий для ювілярки день до неї завітали в.о.старости села Здобуток та селища Тарасівка Остап Капець та завідуюча Здобутківської сільської бібліотеки-філії Оксана Ковальчук, які від імені міського голови, виконавчого комітету Тальнівської міської ради, депутатського корпусу та від себе особисто привітали її зі святом та побажали побільше приємних сонячних днів, гарного настрою, мирного неба та вручили пам’ятний подарунок.

Тож многая літа!