Привітали матерів загиблих учасників АТО Тальнівщини

Дата: 05.03.2020 16:35

Напередодні Міжнародного жіночого свята  - Дня 8 Березня – керівництво міста та району спільно з заступником голови громадської організації «Об’єднання бойових побратимів та волонтерів» Тетяною Бугою та головою громадської організації «Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО» Павлом Квашею завітали до матерів загиблих учасників АТО Тальнівщини.

Вітаючи із чудовим святом весни і краси, побажали їм міцного здоров’я, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку, вручили  квіти та символічні подарунки.

Поряд з привітаннями звучали слова подяки за мужніх синів, справжніх патріотів України, на прикладах героїчних вчинків яких будуть виховуватися багато поколінь українців.

Жінки були щиро вдячні за привітання та пам’ять про їхніх синів.