Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану м.Тальне Тальнівського району Черкаської області

Дата: 06.03.2020 08:55

Повідомлення про оприлюднення

Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

генерального плану м.Тальне Тальнівського району

Черкаської області

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Генеральний план м.Тальне Тальнівського району Черкаської області є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території громади.

Завданнями генерального плану населеного пункту є:

• визначення основних принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;
  • формування системи громадського обслуговування населення;
  • організація вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою;
  • організація цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів;
  • визначення основних принципів охорони навколишнього природного середовища, охорони та збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища історичних населених пунктів;
  • визначення послідовності реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Тальнівська міська рада Тальнівського району Черкаської області.

3) Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Громадське обговорення починається з 12-го березня 2020 року і триває до 26-го березня 2020 року.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо):

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати замовнику в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування .Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):

Проведення громадських слухань щодо заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану м.Тальне Тальнівського району Черкаської області:

27.03.2020  о 15:00 год за адресою: м.Тальне, вул.Соборна,30б, каб 215а

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану м. Тальне Тальнівського району Черкаської області:

Ознайомитись із заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану м.Тальне Тальнівського району Черкаської області можна в Тальнівській міській раді Тальнівського району Черкаської області за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, буд. 30 б.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Тальнівська міська рада Тальнівського району Черкаської області.

Адреса для подання зауважень та пропозицій у письмовій формі: 20401, Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, буд. 30б.

Електронна адреса: talnemrzkg@ukr.net.

Зауваження і пропозиції приймаються у строк з 12.03.2020 по 26.03.2020.

д) місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Тальнівська міська рада Тальнівського району Черкаської області.

4)Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Проведення транскордонних консультацій не потребує.