Повідомлення про оприлюднення проєкта регуляторного акта рішення сесії Тальнівської міської ради «Про затвердження правил благоустрою території м. Тальне та с. Гордашівка, с-ще Здобуток, с-ще Тарасівка, с. Соколівочка, с. Червоне та с-ще Степне»

Дата: 10.03.2020 19:22

Проєкт рішення сесії Тальнівської міської ради «Про затвердження правил благоустрою території м. Тальне та с. Гордашівка, с-ще Здобуток, с-ще Тарасівка, с. Соколівочка, с. Червоне та с-ще Степне» розроблено відділом житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету.

Проєктом рішення передбачено затвердження правил благоустрою населених пунктів Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади та приведення діючих правил до норм та вимог законодавства, згідно Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017  № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту».

Метою даного рішення є затвердження правил благоустрою території м. Тальне та с. Гордашівка, с-ще Здобуток, с-ще Тарасівка, с. Соколівочка, с. Червоне та с-ще Степне у відповідності до чинного законодавства.

Проєкт регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу до нього розміщені 10.03.2020 року на офіційному сайті Тальнівської міської ради http://talnivska.gromada.org.ua у розділі «Регуляторна діяльність» - «ІІІ. Оприлюднення проєктів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу».

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця до 13 квітня 2020 року включно у письмовому вигляді.

Запрошуємо вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного проєкту регуляторного акта. Зауваження та пропозиції надаються до Тальнівської міської ради на адреси:

• 20401, Черкаська обл., Тальнівський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, буд. 30 б, каб. 211

E-mail: talnemr@ukr.net.