З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата: 15.03.2020 09:06

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Щиро вітаю вас із вашим професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу та потрібну роботу. Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, які працюють у цій сфері.

Своєю нелегкою щоденною працею ви робите життя нашої громади комфортним та упорядкованим, підтримуєте працездатність найважливіших систем життєзабезпечення. Від кропіткої праці залежить соціальний добробут і настрій жителів нашої громади.

Щиро дякую за відповідальність і самовідданість, за готовність у будь-яку хвилину прийти на допомогу.

У День професійного свята зичу всім міцного здоров'я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в родинах, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

З повагою,

в.о.міського голови