Про заходи щодо запобігання поширенню на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2

Дата: 17.03.2020 19:43

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

Від 17 березня 2020 року                                                                     № 55-Р

З метою запобігання захворюванню, викликаному поширенням COVID – 19, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID–19» та постанову Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2», керуючись статтями 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1. Заборонити з 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади:

1) проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

2) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2. Оприлюднити текст цього розпорядження на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальній громади та у засобах масової інформації міста.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови                                                                  Василь Сідько