До уваги жителів Тального та Тальнівського району!

Дата: 31.03.2020 15:06

Працівники відділу «Міськрайонний Центр надання адміністративних послуг апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету» просять лише за нагальної потреби звертатись за адміністративними послугами шляхом «живого» прийому клієнтів. Наразі робота відділу відбувається з  дотриманням суворого карантинного режиму, скорочена до мінімуму кількість обслуговуючого персоналу та обмежена кількість відвідувачів: один адміністратор у приміщенні приймає лише одного відвідувача. Велика частина послуг на даний час є незатребуваною із-за обмеженого або припиненого прийому громадян інших служб. Тому бережіть себе та своє здоров’я, не наражайте на небезпеку інших!

Інформаційні довідки ви можете отримати за телефоном 3-04-91 або надіслати електронне звернення на адресу: talnetsnap@ukr.net.