Модернізовано ситему опалення у закладі дошкільної освіти "Ромашка"

Дата: 02.04.2020 17:24

Період карантину – непоганий час для звернення уваги на власний побут, власну оселю, проведення ремонтних робіт.

Минулий тиждень, користуючись відсутністю дошкільнят у ЗДО «Ромашка»,  працівники групи централізовано-господарського обслуговування відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради використали для проведення ремонту даного об’єкту.

За кошти Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, передбачені на утримання закладів дошкільної освіти на 2020 рік, було придбано труби, радіатори та всі необхідні матеріали.

Загалом на першому поверсі закладу була здійснена часткова заміна труб з металевих на пластикові, встановлено 6 нових радіаторів та прочищено 2 старі чавунні.

Сподіваємось, що тепла і затишна будівля з оновленою системою опалення ще довго слугуватиме малятам казкою та втіленням дитячих мрій.