Топ -5 найпопулярніших вакансій весни на ринку Тальнівщини

Дата: 10.04.2020 10:04

Весняно-польові роботи в розпалі, і хоч великою перепоною у масовому працевлаштуванні осіб під час посівної 2020 року  став «COVID-19», у першому кварталі в районі працевлаштовані 253 особи. Затребуваними є працівники, професії яких здебільшого мають відношення до сільського господарства.

До служби зайнятості подано 331 вакансію, з них 225 у сфері сільського господарства, у тому числі 113 - для трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, 46 – найпростіші професії в сільському господарстві, 31 - водії автотранспортних засобів (вантажні машини), 15 - слюсарі-ремонтники, 9 - електрогазозварники.

Лідирують у  кількості поданих та укомплектованих вакансій Тальнівська  філія СТОВ  "Агрофірма Корсунь" – 33 (керівник Пасєка Олексій Дмитрович)  та ТОВ «Промінь-АА» - 31 (керівник Бараннік Анатолій Миколайович).

Найбільшу заробітну плату – 20 тис.грн. - у вакансії для тракториста-машиніста у с/г виробництві запропонував керівник  ТОВ ВП «Імпульс плюс".