10 квітня - завершення опалювального сезону 2019-2020 років на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади

Дата: 10.04.2020 13:59

Сьогодні в.о.міського голови Василь Сідько підписав розпорядження про завершення 10 квітня 2020 року опалювального сезону 2019-2020 років на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади. Прийняття такого рішення було спричинене погодними умовами, що склалися (протягом останніх трьох діб середньодобова температура повітря перевищила 8 град.С).

Тому керівники та відповідальні особи з організації експлуатації системи газопостачання підприємств, установ, організацій на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади вжиють заходів з припинення роботи котелень до наступного опалювального сезону 2020-2021 років.