З турботою про осіб Тальнівської ОТГ, які опинились у складних життєвих обставинах

Дата: 10.04.2020 21:36

Враховуючи незручності, створені карантинними заходами (тимчасове закриття магазинів промислових товарів тощо) та зміну сезону із зими на осінь працівники служби надання соціальних послуг Тальнівської міської ради забезпечили сезонним взуттям та одягом осіб громади, які перебувають у складних життєвих обставинах. Такі речі безкоштовно надали небайдужі мешканці Тального і Тальнівського району ще до введення карантину, а з настанням теплішої пори року вони стали в нагоді.

Крім того, зважаючи на вимоги сьогодення, кожну сім’ю даної категорії почали забезпечувати та забезпечать засобами індивідуального захисту – масками багаторазового використання, які із закупленої за кошти Тальнівської міської ради бавовняної тканини з любов’ю пошили працівниці закладів дошкільної освіти міста.