Тальнівський районний сектор Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області застерігає

Дата: 16.04.2020 10:07

Шановні громадяни!

Тальнівський РС Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до вас із проханням дотримуватися правил пожежної безпеки, не провокувати пожежі у природних екосистемах.

Враховуючи карантинні заходи та наближення Великодніх свят, у цей період необхідно утриматися від відвідування лісів та лісопаркових зон. Прибираючи на подвір’ї, не слід розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Фахівці ДСНС також наполегливо рекомендують ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ, без крайньої необхідності не залишати свої помешкання та ЗАЛИШАТИСЯ ВДОМА.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є запорукою вашого життя та здоров’я.

Пам′ятайте: “У разі виникнення надзвичайної ситуації, телефонуйте — 101!”