Маски, пошиті з любов’ю

Дата: 16.04.2020 15:40

З ініціативи в.о.міського голови Василя Сідька працівниці закладів дошкільної освіти міста долучилися до пошиття масок, які вкрай необхідні комунальним підприємствам, сектору житлово-комунального та внутрішнього господарства міської ради, жителям громади, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Загалом було закуплено 50м бавовняної тканини, резинку. Планується пошити близько 1000 масок.  Наразі виготовлено 660 масок, робота триває.

«Найбільше навантаження припало на кінець минулого – початок нинішнього тижня» - ділиться інформацією директор закладу дошкільної освіти міста Тетяна Карпікова. «У різних кімнатах, щоб уникнути групової роботи, доводиться викроювати, шити, прасувати».

Усі працюють плідно, отож заслуговують шани. Маємо сподівання, що крафтові роботи майстринь стануть надійним захистом від хвороби, бо зроблені з любов’ю!