Запрошуємо приєднатись до флешмобу «талант_у_кадрі»!

Дата: 29.04.2020 17:21

Запрошуємо креативних та талановитих дітей Тальнівської громади приєднатись до флешмобу «талант_у_кадрі», організованому до Дня захисту дітей, який відбудеться протягом 1-20 травня 2020 року.

Умови участі:

ФЛЕШМОБ #ТАЛАНТ_У_КАДРІ

1. Організатор флешмобу
1.1 Організаторами флешмобу є відділ культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради.
1.2 Мета проведення флешмобу – виявлення та підтримка талановитих дітей громади.
2. Учасники флешмобу, терміни проведення
2.1 Учасниками флешмобу можуть бути діти віком до 16 років (окремі виконавці та колективи), які проживають на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.
2.2 Період проведення флешмобу – з 1 по 20 травня 2020 року.
2.3 Оголошення переможців відбудеться 01 червня 2020 року, в День захисту дітей, на офіційній сторінці Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади (в соціальній мережі Facebook).

3. Порядок проведення флешмобу
3.1 Участь у флешмобі означає повну згоду з усіма його умовами.
3.2 Флешмоб організовується у 4 номінаціях:
- «поетичне слово» (декламування вірша/уривка з вірша українською мовою);
- танець (у будь-якому стилі);
- вокальне мистецтво (сучасна популярна пісня/авторська пісня/народна пісня – на вибір);
- інструментальне виконання.
3.3 Для участі у флешмобі необхідно:
3.3.1 записати відеоролик в певній номінації. Тривалість відеоролика не має перевищувати 5 хвилин;
3.3.2 скинути на електронну пошту відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради kulturatalne_mr@ukr.net коротке відео із танцем, піснею, декламуванням вірша/уривку з вірша українською мовою чи інструментальним виконанням. Також до відео додається інформація із зазначенням прізвища, ім’я учасника, віку та контактного номера телефону (для зворотнього зв’язку в разі перемоги). Відео учасників будуть опубліковані у соціальній мережі Facebook в групі «Флешмоб #талант_у_кадрі» за посиланням https://www.facebook.com/talantukadri/.
4. Особливості визначення переможця
4.1 Переможці визначаються в чотирьох номінаціях серед тих учасників, чиї відеоролики створено з дотриманням усіх вимог проведення флешмобу.
4.2 Після завершення періоду проведення флешмобу (21 травня 2020 року) проходить визначення переможців в кожній номінації шляхом підрахунку пропорційно набраних «вподобайок» під відеороликом у соціальній мережі Facebook.
5. Нагородження переможців
5.1 Переможці флешмобу нагороджуються цінними призами.
6. Інші умови
6.1 Подарунок обміну та поверненню не підлягає.
6.2 Грошовий еквівалент подарунка не видається.
6.3 Всі результати флешмобу остаточні й оскарженню не підлягають.