Допомога поруч!

Дата: 07.05.2020 16:46

Доводимо до відома небайдужих людей, волонтерів, благодійних та інших громадських організацій, соціально відповідального бізнесу інформацію щодо запровадження Міністерством соціальної політики України соціального проекту, створеного для надання адресної допомоги вразливим верствам населення в період карантину.

У рамках забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 № 287 «Про розвиток соціальних сервісів для деяких соціальних груп населення» нещодавно  розпочала функціонування інформаційна платформа «Допомога поруч», де розміщена інформація про потреби одиноких громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми, зокрема з дітьми з інвалідністю, в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення, в транспортних послугах для доставки зазначеної допомоги, в довезенні соціальних робітників, соціальних працівників, фахівців із соціальної роботи для надання послуг громадянам (далі – Сервіс), що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.