З Днем пам'яті та примирення та Днем перемоги!

Дата: 08.05.2020 08:02

Шановні ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановна громадо!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги. У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами війни, кому випало пройти через горнило битв, перед партизанами, бійцями трудового фронту, усіма, хто  пережив біль Батьківщини в окупації і у полоні, людьми, чиє дитинство припало на воєнні роки. Честь вам і слава!

Вклоняємося сьогодні і нинішнім захисникам Вітчизни, які в складний для країни час своїми помислами і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, ціною власного життя відстоюють  дорогоцінний мир на  рідній землі. Низький уклін вам за вашу мужність, стійкість і відвагу!

У світлий пам’ятний день бажаю всім вам мирного неба, ясного сонця, добробуту нашій Україні!

в.о.міського голови

Василь Сідько