З Днем матері!

Дата: 10.05.2020 07:32

Дорогі жінки, любі матері!

Сердечно вітаю вас з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері!

Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя. Свято цінне для кожного з нас, бо багато чим ми зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам.

Наймиліші мами! На ваші тендітні материнські плечі лягає велика відповідальність – привести у цей світ та виховати Людину. І з Божим благословенням та поміччю ви виконуєте цю важливу місію.

Невтомні берегині, ви завжди поруч: плекаєте і захищаєте, даєте мудрі настанови, вселяєте впевненість, розділяєте успіхи досягнень, витираєте наші сльози в часи печалі та розчарувань.

У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові й пошани! Хай завжди живе весна у  ваших щасливих посмішках. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей, хай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою, нехай завжди у вашому домі буде тепло, затишок, достаток і радість.

Міцного здоров’я кожній мамі, довголіття, натхнення та радісних подій! Зі святом!

в.о.міського голови

Василь Сідько.