17 травня - День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2020 08:02

Шановна громадо!

Щороку в третю неділю травня українці вшановують пам’ять жертв політичних репресій.

Намагаючись позбавити український народ його душі, завдяки свавіллю тоталітарного режиму влади було загублено та приречено на муки та голодну смерть цвіт нації, мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих оголосили “ворогами народу”. Жертвою карателів НКВС міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

Тож нашим обов’язком є збереження пам’яті про трагічні події, які пережив наш народ, увага і турбота про людей, які волею долі пройшли випробування репресіями і диктатурою.

Ми маємо винести урок з цієї сторінки нашої історії, бути сильними і консолідованими, аби не допустити подібного у майбутньому та побудувати демократичну державу, у якій кожен буде себе почувати гідним та вільним громадянином.

Помолімося ж за вічний спокій всіх, хто загинув у ті жахливі роки. Честь і слава живим героям!

в.о.міського голови

Василь Сідько.