З Міжнародним днем музеїв!

Дата: 18.05.2020 10:22

Шановні  працівники музеїв! Прийміть сердечні привітання з вашим професійним святом - Міжнародним днем музеїв!

Ви виконуєте надзвичайно важливу місію у суспільстві – зберігаєте культурне надбання, популяризуєте самобутній спадок українського народу, ознайомлюєте з високим мистецтвом і досягненнями людства.

Завдяки вашій клопіткій та самовідданій праці  підтримується духовний зв’язок часів, спадкоємність поколінь, примножуються багатовікові традиції та багатогранна спадщина минулого.

Нехай плоди вашої діяльності завжди будуть цікавими для людей та сприятимуть зростанню культурної та патріотичної  свідомості тальнівців різних поколінь!

Зичу вам успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення горизонтів наукових та професійних доробок.

Нехай у ваших оселях панують добробут та затишок, а у серці – любов і ласка.

в.о.міського голови

Василь Сідько.