Шановні учасники та вболівальники Флешмобу  #талант_у_кадрі!

Дата: 21.05.2020 13:01

Працівники відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради дякують всім за активну участь. Приємно відзначити, що до участі долучилася неочікувано велика кількість учасників – 112, кожен показав свої творчі вміння та навички, а глядачам було цікаво та приємно знайомитись із талантами, на які щедра Тальнівська громада.

Флешмоб проводився вперше, а тому, можливо, деякі моменти не були враховані, однак  всі ваші побажання та пропозиції ми обов’язково врахуємо в майбутньому.

Слідкуйте за оголошенням переможців, що відбудеться 01 червня 2020 року, в День захисту дітей, на офіційній сторінці Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади та в соціальній мережі Facebook. Також в цей день всіх, хто здобув першість, чекає нагородження.