Пам'ятаємо про Героїв!

Дата: 22.05.2020 17:15

Сьогодна пам’ятна шоста річниця з дня загибелі нашого земляка Сергія  Ярошенка,  а 24 травня виповнюється четверта річниця з дня загибелі волонтера  Миколи Шевченка та 48-ма річниця з дня народження Віктора Мельниченка.

Вічна шана і вдячність земляку-волонтеру та патріотам-захисникам, які  любили Україну та  рідний край. Роки минають, та пам’ять жива, жива вдячність за добрі справи…

Біль втрати крає серця не тільки рідних та близьких. Це біль усієї Тальнівщини, усієї України. Вони – наша честь і гордість, сила  і нездоланність.

Сьогодні керівництво міста та району прийшло до пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України, аби віддати шану тим, хто закривав своїми грудьми товаришів та наше мирне небо.

Вічна пам’ять, вічна слава! До меморіальних дошок було покладено квіти та вшановано хвилиною мовчання.