З Днем Європи в Україні!

Дата: 16.05.2020 08:02

Шановна громадо!

Сьогодні українська спільнота відзначає День Європи. Це свято символізує співпрацю між державами, які мають спільні цінності та інтереси і відображає  прагнення до мирного співіснування та утвердження демократичних принципів.

Для нашого народу це свято має особливе значення, адже Україна є однією з країн, яка поступово рухається вперед до досягнення європейських стандартів.

Одним із надзвичайно вагомих кроків до євроінтеграції є схвалення Радою міністрів Євросоюзу рішення про безвізовий режим для України, що відкриває нам шлях до багатьох країн.

Аби стати повноцінними членами європейського співтовариства, нашій державі потрібно докласти ще чимало зусиль. Переконаний, що в майбутньому ми досягнемо позитивних результатів у напрямку співпраці з передовими країнами, аби жити у місті та державі європейського зразка.

У цей день зичу всім добробуту, життєвої сили, впевненості у завтрашньому дні та здійснення усіх планів і задумів на благо України!

в.о.міського голови

Василь Сідько.