Благочинні звичаї

Дата: 30.05.2020 21:17

24 продуктові пакунки за ініціативи подружжя Олега та Валентини Яковенків днями було вручено сім’ям громади, які в умовах карантину особливо потребують турботи та підтримки. Це багатодітні  сім’ї, одинокі мешканці громади, одинокі інваліди та сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

Про бажання допомогти тим, хто цього потребує пастор Тальнівської релігійної громади церкви адвентистів сьомого дня Олег Яковенко з дружиною Валентиною висловився, звернувшись до в.о.міського голови Василя Сідька, який підтримав благодійний намір і скоординував таку роботу із службою надання соціальних послуг Тальнівської міської ради. Виявлена благочинність стала приємним сюрпризом для її отримувачів, а для прихожан релігійної організації – добрим звичаєм,  адже одними з проповідуваних принципів є єдність у Христі всіх людей та піклування про ближнього.