Головне управління  ДПС у Черкаській області інформує платників податків

Дата: 31.05.2020 13:14

Головне управління  ДПС у Черкаській області повідомляє платників податків про набрання чинності 29 травня Закону України від 13.05.2020р. № 591-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Законом прийнято ряд нововведень, зокрема спрямованих на підтримку суб’єктів підприємницької діяльності: незастосування штрафів за порушення податкового законодавства та продовження дії мораторію на проведення податковими органами документальних і фактичних перевірок по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, звільнення від сплати єдиного соціального внеску до 31 травня 2020 року тощо.

Ознайомитись із нормами Закону можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/591-20.