З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 08:32

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим і прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – найпрекрасніша пора нашого життя, пора сподівань та здійснення мрій, а діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє.

Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою гармонійною душею, впевненими в собі. А ще – прищепити їм палку любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури.

Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Я дякую всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню юного покоління. Тим, хто вкладає душу і розум у дітей – навчає, лікує їх, розвиває творчі здібності, готує до дорослого життя. Особлива вдячність людям, які піклуються про дітей, що залишились без батьківської опіки і особливо потребують тепла і любові.

Міжнародний день захисту дітей традиційно відкриває літо. Щиро зичу всім дітям здоров’я, радості і миру. Нехай цьогорічне літо принесе багато вражень, позитивних емоцій, вірних друзів та буде наповнене активністю і цікавими пригодами.

Нехай Тальнівська громада квітне у посмішках дітей! Зі святом!

в.о.міського голови

Василь Сідько