До уваги керівників установ, підприємств, організацій, фізичних осіб-підприємців!

Дата: 02.06.2020 16:18

На виконання вимог Закону України від 07.05.2020р. № 587-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» та пункту 1 протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.05.2020 №25 медичним закладом КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» проводиться тестування мешканців громади методом ПЛР.

Проведеним тестуванням будуть охоплені соціальні працівники, працівники патрульної поліції, працівники закладів, які здійснюють дозволені види діяльності, що передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарень, салонів краси незалежно від форми власності.