Запрошуємо до участі у конкурсі художніх робіт осіб з обмеженими можливостями «Paralympic World Cup»

Дата: 04.06.2020 14:35

Асоціація з підтримки осіб з обмеженими можливостями «Paralymp Art» та японська компанія «Global Wave Inc.» за підтримки Міністерства освіти, культури, спорту науки і технологій Японії в рамках культурної програми Олімпійських ігор у м.Токіо втретє проводять міжнародний конкурс художніх робіт осіб з обмеженими можливостями «Paralympic World Cup».

Участь представників України сприятиме подальшому поглибленню українсько-японських культурно-гуманітарних відносин.

Тема конкурсу – «Peace» («Мир»). Приймаються авторські роботи розміром від 841х1189мм до 210х297мм за спрямуваннями: цифровий живопис, кольорові малюнки олівцем, акрилові картини, живопис олійними та акварельними фарбами, мистецтво вирізання з паперу, техніка «прінт», вишивка, каліграфія.

Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні заповнити анкету учасника, погодитись з умовами проведення конкурсу та надіслати зображення свєї роботи за допомогою веб-сайту https://en.paralymartwc.com/entryform.

Термін подання робіт – 30 червня 2020 року за японським часом.