З Днем медичного працівника

Дата: 21.06.2020 07:57

Шановні медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника, і дозвольте подякувати вам за щоденну виснажливу працю - невпинну боротьбу за  здоров’я та життя людини.

Незважаючи на цілу низку проблем, які в останні роки намагається подолати система охорони здоров’я в Україні, ви як істинні професіонали, як мовчазні ангели-охоронці завжди готові прийти на допомогу пацієнту, виявляючи відданість своїй справі.

Сподіваємося, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а  ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю суспільства. Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це - найголовніше.

в.о. міського голови

Василь Сідько