До відома землекористувачів земельних ділянок, які межують з водоохоронною зоною річки Гірський Тікич у районі вулиці Вишневої та пров. Вишневого

Дата: 03.07.2020 09:53

В термін до 1 серпня 2020 року громадянам, чиї городи прилягають до водоохоронної зони річки Гірський Тікич, прохання звільнити земельні ділянки від врожаю на відстані 20 метрів від урізу води для забезпечення безперешкодної роботи спецтранспорту у зв’язку з проведенням заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого стану  річки на відрізку від кам’яної гряди старого млина (район вулиці Вишневої та провулка Вишневого м. Тального) до Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія».

Після вказаної дати роботи по очищенню річки будуть проводитися в межах водоохоронної зони без узгодження із землекористувачами.

Комплекс робіт проводиться у відповідності до проектної документації «Заходи щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річки Гірський Тікич (0,8 км від кам’яної гряди старого млина до Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія»)», затвердженої рішенням виконкому Тальнівської міської ради від 13.12.2019 № 236.