З Днем бухгалтера та аудитора!

Дата: 16.07.2020 08:23

Шановні бухгалтери та аудитори!

Щиросердечно вітаю вас із професійним святом!

Ця професія єднає людей, діяльність яких є запорукою успіху великих і малих підприємств. Важко уявити собі галузь економіки, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання. Лише завдяки вашій злагодженій роботі та спільним зусиллям реалізовуються державні і місцеві програми у різних сферах, розвивається економіка нашої держави, нашої громади, нашого міста.

У день професійного свята дякую всім вам за скромну, але вкрай необхідну працю, яка визначається найвищими моральними критеріями: порядністю, чесністю та принциповістю. Нехай кожен день вашого життя буде наповнений радістю, теплом і новими здобутками.

Зичу вам міцного здоров’я, щастя, миру, професійного зростання, благополуччя  і доброї долі!

в.о.міського голови

Василь Сідько