«Що для мене Україна?»: молодь Черкащини запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій!

Дата: 22.07.2020 20:23

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації та Міністерства молоді та спорту України проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.  До участі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу. Номінації конкурсу, умови участі та інша корисна інформація  за посиланням:  http://ck-oda.gov.ua/shho-dlya-mene-ukrayina-molod-cherkashhini-zaproshuyut-do-uchasti-u-vseukrayinskomu-konkursi-malyunkiv-ta-fotografij/.