З Днем працівників торгівлі!

Дата: 26.07.2020 09:22

Шановні працівники торгівлі Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Торгівля - це найдревніше ремесло, що у прадавні часи стало сполучною ланкою у взаємодії різних країн і куточків всього світу, а сьогодні життя будь-якої повноцінної держави неможливо уявити без хороших і розвинених торгівельних відносин.

Професія "продавець" одна з найбільш поширених і повсюдно затребуваних професій у світі.

Я щиро вдячний всім працівникам торгівлі Тальнівської громади за внесок в розвиток торгової мережі, вдосконалення форм і методів торгівлі, забезпечення високої культури торгівельного обслуговування населення та постійну турботу про розширення асортименту товарів споживчого ринку.

Нехай з кожним днем зміцнюється престиж обраної вами професії, а життєві сили та бажання працювати завжди ведуть до бажаного успіху.

Щастя вам і благополуччя, міцного здоров’я і впевненості в завтрашньому дні, стабільності та миру!

Бажаю, щоб ваша робота приносила людям радість, а у відповідь ви завжди отримували тільки подяки та радісні посмішки!

в.о.міського голови

Василь Сідько.