З Днем працівників ветеринарної медицини!

Дата: 09.08.2020 08:07

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Від усього серця вітаю вас із професійним святом!

Ваша праця - складна і відповідальна, адже саме ви охороняєте територію нашого краю від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, забезпечуєте ветеринарне і епізоотичне благополуччя нашої громади, ветеринарно-санітарну безпеку продуктів тваринництва та охорону навколишнього середовища.

Ваші добрі серця сповнені любові до тварин та співчуття, а професіоналізм, відданість справі, вимогливість у повсякденній роботі стають головними чинниками у прийнятті важливих рішень у нестандартних ситуаціях, спонукають до вияву сміливості, емоційної стійкості, спостережливості, витривалості та готовності до усвідомленого ризику й особистої відповідальності.

Без перебільшення відзначу: люди, які працюють у цій галузі медицини, прийшли сюди за покликанням і віддані своїй непростій справі.

Спасибі вам за сумлінність, працелюбність та високу майстерність.

Зичу вам міцного здоров’я, довгих, плідних і щасливих років життя.

Нехай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до вас сторицею!

в.о.міського голови

Василь Сідько.