В області навчали готувати проекти на секторальну підтримку ЄС

Дата: 10.09.2020 09:17

Близько 70 представників райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ області та структурних підрозділів облдержадміністрації 7-8 вересня пройшли навчання з конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС.

Організували навчання Департамент регіонального розвитку облдержадміністрації, Черкаська Агенція регіонального розвитку та Черкаський обласний центр перепідготовки кадрів.

Протягом двох днів учасники навчання мали змогу ознайомитися зі змінами в законодавстві та умовами проведення конкурсного відбору, програмами регіонального розвитку та обсяг їх фінансування, особливостями оцінювання проектів експертами, структурою та правильним оформленням проекту.

Детальна інформація за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/v-oblasti-navchali-gotuvati-proekti-na-sektoralnu-pidtrimku-yes/.