Освіта по-європейськи: у Черкасах відкрили реконструйований навчальний корпус ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Дата: 11.09.2020 09:25

Вчора в обласному центрі відкрили реконструйований навчальний корпус №4 ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Тепер в оновленому приміщенні є всі умови для одержання студентами якісних освітніх послуг, що відповідають європейському рівню, сприяючи підготовці висококваліфікованих кадрів, конкурентоспроможних на ринку праці. А навчатимуться в корпусі студенти навчально-наукових  інститутів педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, фізичної культури, спорту та здоров’я, психологічного факультету.

Більше інформації за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/osvita-po-yevropejski-u-cherkasax-vidkrili-rekonstrujovanij-navchalnij-korpus-chnu-im-b-xmelnickogo/.