З Днем фізичної культури та спорту!

Дата: 12.09.2020 09:24

Шановні ветерани спорту, вчителі фізичної культури, тренери, керівники спортивних клубів, спортсмени, всі, для кого зайняття спортом стало невід’ємною частиною життя!

Прийміть вітання з Днем фізичної культури та спорту!

Спорт - це невід’ємна частина нашого життя, соціального, культурного та морального розвитку суспільства, важливий чинник у зміцненні здоров’я кожного громадянина. А ще - це мистецтво бути здоровим, самоорганізація і дисципліна, стиль життя.

Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку, професій, переконань і національностей, дарують гарний настрій і оптимізм, загартовують волю і характер.

В день свята спорту і здоров’я хочеться особливо відзначити перемоги нашої громади у змаганнях різного ґатунку.

Ми по праву пишаємося спортивними досягненнями наших земляків. Радіємо успіхам юних спортсменів, які беруть естафету з рук майстрів.

Велика вдячність майстрам, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових висот, вдалих стартів і перемог!

в.о.міського голови

Василь Сідько.