Про скликання чергової шістдесят другої сесії Тальнівської міської ради VIII скликання

Дата: 14.09.2020 08:27

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 14 вересня 2020 року                                                                            16а

Відповідно до статтей 42 та 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Тальнівської міської ради Черкаської області восьмого скликання:

1. Скликати чергову шістдесят другу сесію міської ради VIII скликання 24.09.2020 року о 10.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

2. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VIII скликання наступний порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 №52/8-2 «Про бюджет Тальнівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік» (зі змінами).

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.03.2019 №37/8-8 «Про програму вдосконалення первинної медико–санітарної допомоги в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки» (зі змінами).

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 09.04.2019 №38/8-4 «Про програму вдосконалення надання вторинної медичної допомоги у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді на 2019-2021 роки» (зі змінами).

4. Про внесення змін до рішення Тальнівської міської ради від 24.12.2019 №52/8-5 «Про затвердження заходів на 2020 рік з виконання Програми соціального захисту населення Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки» (зі змінами).

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.08.2017 № 11/8-6 «Про передачу об’єктів комунальної власності Тальнівської міської ради в оперативне управління відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації  Тальнівської міської ради (балансоутримувач)».

6. Про розгляд концепції інтегрованого просторового розвитку Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

7. Про затвердження детального плану території вул. Соборна,  буд.39, кв.1 та кв.12, в м.Тальне,Тальнівського району, Черкаської області,                     гр. Вовченко В.З.

8. Про звіт про фінансово – господарську діяльність КП «Ритуал» за 6 місяців 2020 року.

9. Про утворення старостинських округів на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

10. Про земельні питання.

10.1. Про затвердження документації із землеустрою.

10.2. Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації.

10.3. Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.

10.4. Про передачу (припинення) у користування (оренду) земельних ділянок комунальної власності.

10.5. Про включення до Переліку земельних ділянок, право оренди, яких набувається шляхом проведення земельних торгів.

10.6. Про проведення земельних торгів щодо набуття права оренди на земельні ділянки комунальної власності і затвердження умов їх проведення.

11. Різне.

1. Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації, представників громадських організацій та населення громади.

2. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ради.

В.о. міського голови                                                                    В.Сідько