З Днем працівника лісу!

Дата: 20.09.2020 10:01

Шановні працівники лісового господарства Тальнівської громади! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Безмежні лісові простори - це особливе природне багатство. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної громади та всієї України.

Благородна праця лісівників здавна була однією з найбільш шанованих професій, її обирають люди, безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі.
Тож дозвольте подякувати за невтомну працю фахівцям лісового господарства Тальнівщини, які віддані своїй справі та сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки вашій щоденній і самовідданій праці вдається зберігати і примножувати лісові багатства.
У цей святковий день прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, особистого щастя й сімейного благополуччя. Миру, достатку та злагоди у ваших домівках!

в.о.міського голови

Василь Сідько.